ست کردن چند انگشتر طلا در کنار هم

ست کردن چند انگشتر طلا در کنار هم

ست کردن چند انگشتر طلا در کنار هم

ست کردن چند انگشتر طلا در کنار هم اگر با کمی دقت و خلاقیت همراه شود، میتوانداستایلی خارق العاده و منحصر به فرد برای شما به ارمغان بیاورد که با استفاده از آن بتوانید در هر جمعی به زیبایی هر چه تمام تر بدرخشید.

از نظر بسیاری از بانوانی که سن بیشتری دارند، استفاده از چند انگشتر طلا در کنار هم زیبا نیست و بهتر است برای زیبایی بیشتر از انگشترهای جواهر استفاده نمود. اما باید بگوییم با توجه به مُد این چند سال اخیر، ترکیب انگشترهای طلا با طرح ها و مدل های مختلف در کنار هم میتواند شما را جذاب و چشم گیر کند!

 

چگونگی ست کردن چند انگشتر طلا در کنار هم

در همین ابتدا باید بگوییم که برخی از افراد به اشتباه تصور میکنند که ست کردن و هارمونی بخشیدن تنها مختص پوشش آنها است، در صورتی که اگر جزء مصرف کنندگان دائمی زیورآلات و اکسسوری ها هستید باید بدانید که زیورآلات نیز چه در یک دسته خاص و چه در دسته های مختلف باید با یکدیگر تناسب داشته باشند تا بتوانند ظاهری چشم نواز به شما ببخشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید بر روی لینک ست کردن طلا و جواهرات با پوشش کلیک نمایید.

انگشترها جز قدیمی ترین و همچنین پر استفاده ترین زیورآلات از گذشته تا به امروز بوده اند، که همواره از آنها برای جلوه و جذابیت بیشتر دست ها و بیشتر انگشتان خود استفاده می کنیم.

در حال حاضر بسیاری از بانوان به خصوص آنها که در سنین نوجوانی و جوانی هستند تمایل دارند به تقلید از مد و افراد معروف، از چند انگشتر در دستان خود استفاده کنند اما پس از استفاده از نتیجه آن راضی نیستند. در این بخش نکاتی مهم در خصوص استفاده از چند انگشتر با هم در اختیارتان قرار خواهیم داد.

در حقیقت این روند ست کردن، بدین صورت است که در آن چند انگشتر را روی یک یا چند انگشت می اندازید. در بیشتر موارد این مساله با استفاده از حلقه و پشت حلقه نامزدی در یک دست و حلقه ازدواج در دست دیگر صورت می گیرد.

برای مشاهده انواع حلقه و پشت حلقه طلا و همچنین انواع حلقه طلا ازدواج بر روی لینک های آنها کلیک کنید.

انواع انگشتر طلا | انگشتر طلا ساده | انگشتر طلا ظریف | انگشتر طلا با سنگ قیمتی | انگشتر طلا ماه تولد | انگشتر طلا جواهر

برای داشتن ظاهر و استایلی خاص و چشم نواز ابتدا این دو نکته مهم را بخاطر داشته باشید:

  • استفاده از طلا و جواهرات مناسب با موقعیت موردنظر
  • استفاده از طلا و جواهرات مناسب با سن و سال خود

و یک قانون خوب و کلی در زمینه استفاده از طلا و جواهرات وجود دارد که همیشه کمتر، بیشتر و بهتر است. بنابراین شاید برای درخشش بیشتر تنها چیزی که شما نیاز دارید یک انگشتر ساده است که به زیبایی و ظرافت هر چه تمام تر طراحی و ساخته شده باشد.

بنابراین بهتر است مجموعه انگشترهای شما منسجم باشند اما خیلی همخوان نباشند. برای مثال بسیاری از بانوان در زمان ست کردن چند انگشتر تلاش میکنند که از انگشتر طلا ظریف و نازک استفاده کنند تا دستهایشان بی دلیل شلوغ نشود، بدین ترتیب میتوانند چند انگشتر نازک را در یک دست یا در یک انگشت بیاندازند.

روش دیگری که میتوان در ست کردن انگشترها استفاده کرد، استفاده از انگشترهایی با رنگ های متضاد و استفاده از انگشترهایی با طرح های متفاوت میباشد که بدین ترتیب دیگر ظاهر شما یکنواخت و خسته کننده نخواهد بود. انگشترهای طلا در رنگ های رزگلد یا طلایی یا سفید، زمانی که در کنار یکدیگر قرار می گیرند باعث جلب توجه و جذابیت بیشتر می شوند به خصوص اگر این ترکیب رنگ با رنگ پوست شما همخوانی داشته باشد.

انواع انگشتر طلا | انگشتر طلا ساده | انگشتر طلا ظریف | انگشتر طلا با سنگ قیمتی | انگشتر طلا ماه تولد | انگشتر طلا جواهر

 

بایدها و نبایدهای ست کردن چند انگشتر طلا در کنار هم

یکی از سوالات رایج در این مورد آن است که چند انگشتر را باید با هم استفاده کنیم تا ست شود؟ در پاسخ به این وسال باید بگوییم که این مساله کاملا شخصی و سلیقه ای است و به شما بستگی دارد که بخواهید از چند انگشتر استفاده کنید. اما یک دستورالعمل کلی وجود دارد که اگر از چند انگشتر استفاده میکنید آنها را بر روی چند انگشت مختلف و بر روی یک یا دو انگشت بیاندازید.

البته این نکته را بخاطر داشته باشید که داشتن یک استایل خاص و منحصر به فرد کاملا به علاقه و سلیقه شخصی هر فرد بستگی دارد و بنابراین ممکن است آنچه موردعلاقه شما باشد، در نظر دیگری خوشایند به نظر نرسد!

در زیر به تعدادی از اصول مهم در زمینه ست کردن انگشترها خواهیم پرداخت که در شکل گیری استایل مخصوص به خود، بسیار مفید هستند:

  • ترکیب کردن انگشترهای قدیمی با جدید

برای ایجاد یک ست زیبا نیازی نیست که تمام انگشترها از مدل های جدید و به روز را باشند، میتوانید با استفاده از مدل های قدیم و جدید آنها را مکمل یکدیگر کنید و به زیبایی و نمایان شدن بیشتر آنها کمک نمایید.

  • استفاده از انگشترهایی با سنگ های قیمتی

بسیاری از افراد دوست دارند که از انگشتر طلا با سنگ ماه تولد خود استفاده کنند و عده ای دیگر تمایل دارند تا از انگشتر طلا با سنگ های قیمتی مانند یاقوت یا زمرد بهره ببرند، میتوانید از چند انگشتر با سنگ قیمتی در کنار یکدیگر استفاده کنید، سنگ هایی که به شما شادابی و انرژی ببخشند.

  • استفاده از ترکیب انگشترهای ساده با انگشترهای جواهر

یکی از جذاب ترین و خاص ترین ست کردن ها که همواره میتواند شما را در میان جمع متفاوت نشان دهد، استفاده از انگشتر طلا ساده در کنار انگشتر طلا جواهر و انگشترهای جواهرنشان است. بدنیت ترتیب هر دو انگشتر بدلیل تضاد آشگاری که با یکدیگر دارند، به خوبی به چشم می آیند و ظاهری زیبا و چشم نواز به انگشتان شما میدهند.

  • استفاده از انگشترها در اندازه ها و مدل های مختلف

همانطور که در سطرهای بالا اشاره کردیم استفاده از ترکیب رنگ های متضاد و مختلف در انگشترها میتواند باعث درخشان شدن استایل شما شود، همچنین استفاده از انگشترهایی در مدل ها و اندازه های مختلف نیز میتواند ظاهری بی نظیر برای شما بوجود آورد که در این مورد نیز میتوانید انگشترها را در رنگ های متفاوت نیز مورد استفاده قرار بدهید.

انتخاب و استفاده از انواع انگشترها در اندازه ها و مدل های مختلف و متفاوت، بیانگر جسارت شما در نوع پوشش و استایلتان می باشد.

برای مشاهده انواع انگشتر طلا بر روی لینک کلیک کنید.

انواع انگشتر طلا | انگشتر طلا ساده | انگشتر طلا ظریف | انگشتر طلا با سنگ قیمتی | انگشتر طلا ماه تولد | انگشتر طلا جواهر

با توجه به مطالبی که در این بخش گفته شد میتوانیم نتیجه بگیریم که ست کردن چند انگشتر طلا در کنار هم درست همانند ست کردن چند دستبند با یکدیگر، یک ترند مد است، و راهی برای بیان سبک شخصی شما. به همین خاطر بسیاری از بانوان در انتخاب و ست کردن طلا و جواهرات خود از هر نوع، بیشترین سختگیری را دارند، زیرا میخواهند منحصر به فرد و خاص ظاهر شوند.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *