سوالات متداول

Frequently Asked Questions


بله میتوانید در زمان خرید با هماهنگی با مسئولین ارسال کالا موارد درخواست خود را مطرح نموده و مراتب ارسال را توسط پست های بین المللی دریافت کنید،ولازم به ذکر است که تمامی هزینه های مربوط به حمل و نقل به عهده خریدار می باشد. و امکان پرداخت اینترنتی برای سفارشات خارج از ایران وجود ندارد .

امکان پرداخت درب محل وجود ندارد اما برای خرید های بالای 2 میلیون می توانید به صورت حضوری به دفتر مرکزی تشریف بیاورید .

شما میتوانید فاکتور سفارشات خود را از طریق ناحیه حساب کاربری مشاهده نمائید . درصورتی که تا کنون در مدرن گلد حساب کاربری ندارید میتوانید از اینجا با ثبت نام در سایت تمامی سفارشات خود را مشاهده فرمائید. در ضمن شما با وارد کردن نشانی آدرس پست الکترونیکی میتوانید فاکتور های خرید خودتان را پس از خرید مشاهده فرمائید.

بله ، اما لازم به ذکر است که بگوییم این امکان فقط برای خرید های بالای 1 میلیون می باشد که نیازمند حضور شما در دفتر مرکزی ما در تهران است.

درصورتی که روند سفارش و پرداخت آنلاین انجام شود و ساعت سفارش قبل از ساعت 12:00 ظهر همان روز باشد مرسوله شما به واحد ارسال ارجاع داده میشود و به صورت نرمال توسط موارد بالا به سمت مقصد هدف ارسال میشود.
اگر سفارش شما بعد از ساعت ذکر شده ثبت شده باشد مراحل ارسال به روز بعد موکول میگردد.

سفارشات شما به 3 صورت قابل ارسال می باشد که عبارتند از :

  • ارسال با پست پیشتاز یا پست ویژه
  • ارسال با تیپاکس
  • ارسال با الوپیک زیر 6 ساعت مخصوص شهر تهران

تمامی سفارشات ثبت شده تا ساعت 12 ظهر همان روز به پست تحویل داده خواهد شد و مابقی سفارشات تا 12 ظهر فردا ارسال خواهد شد .

مدت زمان ارسال برای مرسوله ها از زمان تحویل به پست یا واحد مربوطه در صورتیکه مرسوله پست پیشتاز باشد بین 2 تا 4 روز کاری.
درصورتیکی پست ویژه باشد بین 24 تا 48 ساعت کاری.
در صورتیکه با تیپاکس ارسال شود بین 24 تا 48 ساعت کاری.
در صورتی که ارسال با الوپیک باشد زیر 6 ساعت کاری ( مخصوص شهر تهران )
نکته : برای سفارشات تهران نیز که به درخواست خود مشتری محصول با پیک موتوری ارسال می شود در همان روز یا نهایتا طی 24 ساعت به دست مشتری خواهد رسید و موالتفاوت مبلغ پرداخت ارسالی به عهده خریدار میباشد.

فروشگاه اینترنتی مدرن گلد تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما عزیزان و خریدی امن و ایمن عرضه می کند ، برای اطلاع از نحوه بازگردانی محصولات سفارش داده شده به صفحه شرایط و قوانین بازگردانی کالا مراجعه کنید .

لازم به ذکر است که محصولات فروشگاه اینترنتی مدرن گلد به علت سلامت محور بودن محصولات و انحصاری بودن تماما با مشاوره به شما عزیزان عرضه می شود که خود این امر درصد خطا و یا اشتباه در ثبت سفارش را به حداقل می رساند .

تمام تلاش خود را برای خریدی سودمند و خدماتی بی نقص ارائه می دهیم ، از همین رو در صورت بروز مشکلات احتمالی در هنگام تحویل کالا کافیست بدون هیچ نگرانی با پشتیبانان سایت در خصوص مرجوع کالا مذاکرات لازمه را انجام دهید و سپس در صورت تایید خطا از طرف مدرن گلد مبلغ عودت داده می شود یا کالای مورد نظر شما تعویض ارسال می شود .

تمام محصولات موجود در مدرن گلد دارای لیبل شاهپرک بوده که نشانگر اصالت کالاست ، و این نکته حائز اهمیت است که تمامی محصولات موجود در مدرن گلد از کمپانی های معتبر و شناخته شده به صورت مسقیم تامین میشود. در صورت مشاهده مغایریت محصول ارائه شده با تصوایر محصول در سایت بدون تاخیر محصول را عودت و وجه خود را پس خواهید گرفت.
خیر ، بدیهی است که شما عزیزان تنها قیمت خود محصول را پرداخت می کنید