7 مدل انگشتر طلا جذاب زنانه

7 مدل انگشتر طلا جذاب زنانه

7 مدل انگشتر طلا جذاب زنانه

7 مدل انگشتر طلا جذاب زنانه گالری مدرن گلد را در این بخش به شما معرفی می کنیم که با خرید یا سفارش آنها می توانید استایلی خاص و منحصر به فرد برای خود بسازید.

خرید انگشتر طلا همواره یکی از محبوب‌ترین و لذت‌بخش‌ترین خریدها در میان بانوان به شمار می‌رود. اگر شما هم جزء بانوان سخت پسند هستید بهتر است در این بخش همراه ما باشید تا جذاب ترین انگشترهای طلا را به شما معرفی کنیم.

در حقیقت انگشترها یکی از زیورآلات پرکاربردی هستند که بسیاری از بانوان و آقایان به صورت روزانه و یا تنها در شرایط و روزهای خاص از آن استفاده می‌کنند.

7 مدل انگشتر طلا جذاب زنانه

همانگونه که میدانید انگشترها در مدل‌ها و انواع مختلفی طراحی و ساخته می‌شوند که هر کدام معنا و مفهوم مخصوص به خود دارند. 

همچنین انگشترهای طلا با جنس های متفاوتی از طلا و نقره گرفته تا الماس و برلیان و …. ساخته میشوند و انتخاب هر یک از آنها در درجه اول به هزینه و سپس به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

از آنجا که ماهیت تمام انگشترها یکی است یعنی همه‌ آنها یک بخش دایره‌ای که آن را رکاب مینامند برای ثابت ماندن در انگشتان دست دارند، طرح آنها که همان پایه و بخش های اضافه شده مانند نگین یا سنگ قیمتی میباشد، تعیین‌کننده‌ مدل آن است.

در زیر به جذاب ترین انشگرتهای طراحی و ساخته شده توسط گالری مدرن گلد میپردازیم که در مدتی کوتاه توانسته اند نظر بسیاری از بانوان را به خود جلب کنند:

1. انگشتر طلا یاقوت آبی

این انگشتر طلا که از نمونه کارهای مدرن گلد در تابستان 1401 می باشد، برای بانوان علاقمند به سبک های خاص میتواند گزینه ای مناسب و قابل توجه باشد.

یاقوت آبی از سنگ های پرطرفدار در میان بانوان است که به‌شدت قیمتی و محبوبیتی هم ردیف با زمرد و الماس دارد. این سنگ در رنگ‌های زرشکی و قرمز نیز وجود دارد و سنگی شفاف و نیمه شفاف محسوب می‌شود.

از این سنگ برای ایجاد شور و هیجان در زندگی، ایجاد تمرکز، ارتقاء خرد، از بین بردن گرفتاری‌های مادی و معنوی، افزایش شجاعت و کنترل خشم استفاده میشود.

این انگشتر طلا نگینی در نهایت دقت و ظرافت طراحی و ساخته شده است و به راحتی نظر بانوان خوش سلیقه و طرفدار مد روز را به خود جلب میکند و میتوان از آن بعنوان حلقه نشان یا نامزدی نیز استفاده کرد.

انگشتر طلا جدید | انگشتر طلا خاص | انگشتر طلا نگین دار | انگشتر طلا نگین یاقوت | نگشتر طلا نگینی | انگشتر طلا یاقوت

2. انگشتر طلا زمرد نگین برلیان

زمرد از قدیمی ترین سنگ های قیمتی است که انتخاب افراد خاص بوده و بسیار گران‌بها می باشد.

از گذشته تا به حال زمرد در میان ادیان مختلف قداست بالایی دارد، چنانچه بر این باور هستند که این سنگ روح و جسم شما را جلا بخشیده و انرژی‌های منفی را از شما دور میکند.

زمرد اصل اشعه ماورای بنفش را از خود عبور نداده و نسبت به سنگ‌های تقلبی شبیه خود، مات‌تر است.

این سنگ به‌شدت ظریف و شکننده است و با کوچک‌ترین فشار و ضربه‌ای به‌راحتی ترک می‌خورد.

زمرد سنگ متولدین اردیبهشت ماه است که انرژی شگفت‌انگیزی به شما می‌دهد تا افکار و نگرانی‌های خود را تخلیه کرده و مجدداً نیرو بگیرید.

این انگشتر طلا زمرد میتواند هدیه ای بسیار مناسب از طرف شما برای عزیزانتان در مناسبت هایی مانند روز تولد، سالگرد ازدواج و … باشد.

انگشتر طلا خاص | انگشتر طلا زمرد | انگشتر طلا نگین برلیان | انگشتر طلا نگین زمرد | انگشتر طلا نگینی

3. انگشتر طلا نگین اتمی ظریف

این انگشتر طلا نگینی طراحی ساده و خاصی دارد که رکاب آن بصورت پیچ در پیچ بوده و تعدادی نگین کوچک اتمی با فاصله های معین به خوبی تراش خورده و با ظرافت بر روی آن قرار گرفته اند.

این انگشتر طلا علاوه بر ظرافت موجود در طراحی و ساخت خود، وزن و قیمت مناسبی نیز دارد و در دسته انگشتر طلا ظریف قرار میگیرد.

همچنین طراحی این انگشتر طلا فانتزی بگونه ای است که براحتی با انواع پوشش ها و استایل های ساده و اسپرت ست و هماهنگ می شود؛ و میتوانید از آن بعنوان یک زینت روزانه در تمام موقعیت ها نیز استفاده کنید.

این انگشتر طلا ظریف میتواند هدیه ای بسیار مناسب از طرف شما برای عزیزانتان خصوصا بانوان جوان باشد.

4. انگشتر طلا گل مروارید

این انگشتر طلا با طرح گل رکاب ساده ای دارد که در یک سر آن طرح یک گل رز میباشد که داخل آن یک مروارید به شکل قطره قرار گرفته و مروارید آن به خوبی و با دقت و ظرافت تراش خورده و در داخل رکاب قرار دارد.

مروارید سنگ ماه تولد خرداد است. به مروارید، داروی جادویی نیز گفته می شود.

این نگین سبب اثر مثبتی روی اعصاب و کلیه و عضلات می شود و موجب برطرف شدن بیماریهای ناشی از کمبود کلسیم می گردد.

مروارید انرژی حیات و زندگانی را افزایش داده و ضد اضطراب نیز می باشد.

علاوه بر آن همراه داشتن مروارید موجب بهبود عملکرد قوه ابتکار شما شده و خلاقیت تان نیز افزایش می دهد.

انگشتر طلا خاص | انگشتر طلا گل | انگشتر طلا مروارید | انگشتر طلا ظریف | انگشتر طلا نگین مروارید

5. انگشتر طلا نگین اتمی

این انگشتر طلا رکابی ساده دارد که بر روی آن یک نگین درشت در وسط و تعدادی نگین کوچک در اطراف کار شده است و جزء دسته انگشتر طلا نگینی میباشد که تمام نگین ها به خوبی و با دقت و ظرافت تراش خورده و بر روی رکاب قرار گرفته اند.

طراحی این انگشتر طلا نگینی بگونه ای است که همچنین میتواند آن را بعنوان زینتی شیک برای تمام موقعیت ها مورد استفاده قرار دهید.

این انگشتر طلا اتمی با وجود داشتن نگین، دارای وزن و همچنین قیمت بسیار مناسبی است پس میتواند هدیه ای بسیار مناسب برای عزیزانتان باشد.

6. انگشتر طلا زمرد و مروارید

این انگشتر طلا از نمونه کارهای گالری مدرن گلد در سال جدید میباشد که ظاهری زیبا و فریبنده دارد، و برای بانوان سخت پسند انگشتر طلا خاص و بی همتایی میباشد.

این انگشتر طلا شیک در رکاب خود از طرح برگ بصورت مارپیچ استفاده کرده و نگین های کوچکی از زمرد و مروارید در فاصله هایی معین از هم قرار گرفته اند.

انگشتر طلا زمرد و مروارید جزء دسته انگشتر طلا جواهر میباشد که در طراحی خود از دو سنگ با ارزش و قیمتی زمرد و مروارید در کنار یکدیگر بهره برده است.

این انگشتر طلا نگینی را همچنین میتواند بعنوان انگشتر نشان یا نامزدی مورد استفاده قرار بگیرد.

انگشتر طلا خاص | انگشتر طلا زمرد | انگشتر طلا نگین زمرد | انگشتر طلا مروارید | انگشتر طلا نگینی

7. انگشتر طلا یاقوت قرمز

این انگشتر طلا از نمونه کارهای جدید مدرن گلد در سال 1401 میباشد که برای بانوان علاقمند به سبک های خاص میتواند گزینه ای مناسب و قابل توجه باشد.

یاقوت قرمز از سنگ های پرطرفدار در میان بانوان است. این سنگ در رنگ‌های زرشکی و کبود وجود دارد و سنگی شفاف و نیمه شفاف محسوب می‌شود.

از این سنگ برای ایجاد شور و هیجان در زندگی، ایجاد تمرکز، ارتقاء خرد، از بین بردن گرفتاری‌های مادی و معنوی، افزایش شجاعت و کنترل خشم استفاده میشود.

از آنجا که این انگشتر در ساخت خود از سنگ یاقوت سرخ استفاده کرده، یک انگشتر طلا با سنگ قیمتی به حساب می آید.

یاقوت سرخ ارزشمندترین سنگ ماه تولد متولدین تیر است.

یاقوت سرخ به مدت زیادی به عنوان یکی از مهم ترین هدایا برای بودا و کریشنا (خدایان هندو) شناخته شده بوده است.

هندیان اعتقاد دارند که درخشش قرمز یاقوت سرخ از یک شعله داخلی می باشد که هیچ شخصی نمیتواند آن را خاموش نماید، در نتیجه این گوهر کاملا روحانی شناخته می شود.

انگشتر طلا خاص | انگشتر طلا یاقوت | انگشتر طلا نگین | انگشتر طلا نگین یاقوت | انگشتر طلا نگینی

کلام آخر

با 7 انگشتر طلا با طراحی جذاب آشنا شدید که در صورت تمایل به خرید هر کدام از این مدل‌ها می‌توانید به فروشگاه اینترنتی گالری مدرن گلد سر بزنید. در این فروشگاه آنلاین انواع انگشترهای معرفی شده در این مقاله از جنس طلای 18 عیار عرضه می‌شود.

شما می توانید بهترین انگشترهای طلا را با توجه به سلیقه و بودجه تان سفارش و یا خریداری کنید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *